OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 14.03.2021, IV W. Postu
Czwarta niedziela Wielkiego Postu, niedziela „Laetare”-„Radujcie się”, zwiastuje ona połowę okresu przygotowania paschalnego do Wielkanocy. O godz. 14.30 dziś Gorzkie Żale.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W tym tygodniu w piątek 19 marca obchodzimy uroczystość św. Józefa. Msze św. w piątek o 7.00 i o 17.00. O 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. za zmarłych wypominanych. Wypominki za zmarłych składamy w zakrystii.

Przy bocznym ołtarzu stoi skarbona, gdzie można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Podziękowanie serdeczne za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w sobotę prosimy parafian z Więckowic Starych, od nr 1 – 12.

Intencje Mszy św. zapisujemy w zakrystii. W zakrystii też do odebrania wydana przez Gościa Niedzielnego pozycja o św. Józefie.

Wzrasta ostatnio ilość zakażeń koronawirusem. Stosujmy się zatem ściśle do przepisów sanitarnych. Wchodząc do kościoła dezynfekujemy ręce, nosimy maseczki, zachowujemy fizyczny dystans, zalecane jest procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.
Napisane przez admin1 dnia marca 12 2021 20:08:17