OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 07.03.2021, III W. Postu
Trzecia niedziela Wielkiego Postu, o godz. 14.30 Gorzkie Żale.

Każda z niedziel Wielkiego Postu ma swoje przesłanie: I niedziela – odnowa, II – przemiana, III – trwanie w wierze, IV – radość, V – przygotowanie na śmierć, VI – Palmowa, zwycięstwo nad szatanem. Dziś trzecia niedziela: trwanie w wierze, wszystko co mamy pochodzi od Jezusa.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W piątek o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. za zmarłych wypominanych. Wypominki za zmarłych. składamy w zakrystii.

Przy bocznym ołtarzu stoi skarbona, gdzie można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu prosimy parafian z Gorzowa z ul. Wojska Polskiego, blok, klatki a,b,c,d.

Wzrasta ilość nowych zakażeń. Jak dotąd na naszym terenie jest dobrze, tym bardziej stosujmy się ściśle do przepisów sanitarnych. Wchodząc do kościoła dezynfekujemy ręce, nosimy maseczki, zachowujemy fizyczny dystans, zalecane jest procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

Okres W. Postu jest czasem lepszej modlitwy, postu i uczynków miłosierdzia. W ramach uczynków miłosierdzia zachęcamy, aby w naszych domach była skarbonka wielkopostna Caritasu. Tegoroczne ofiary mają swój szczególny cel: zakup busa dla caritasowego Domu Dziennego Pobytu w Gorzowie Śl. dla naszych seniorów.
Napisane przez admin1 dnia marca 05 2021 20:52:46