Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 14.02.2021
W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy święty czas Wielkiego Postu, wcześniej adoracja Najświętszego Sakramentu. Z racji mrozów i pandemii porządek adoracji będzie skrócony: w poniedziałek i wtorek przed południem o godz. 9.30 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 11.00 dla Róż Różańcowych, Rodziny Franciszkańskiej i dla wszystkich parafian z Gorzowa i z wiosek. Także po południu od godz. 16.30 adoracja, okazja do spowiedzi św. i wieczorna Msza św.

W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem sprawowane będą o godz. 7.00, 10.00 i 17.00. Obowiązuje nas w tym dniu post ścisły, jakościowy i ilościowy.

Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa we wszystkie piątki o g. 17.00, Gorzkie Żale w niedziele o 14.30. Nie będzie natomiast Drogi Krzyżowej dla dzieci.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o 17.00 oraz Msza św. będą ofiarowane w intencji zmarłych wypominanych. Wypominki wielkopostne za zmarłych można składać w zakrystii. Przez udział w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny w intencji zmarłych.

Za sprzątanie kościoła podziękowanie wszystkim którzy przyszli. O przyjście w tym tygodniu w sobotę prosimy parafian z Gorzowa z ul. Mickiewicza, Tylnej, Lompy, Morcinka, Gorzołki.
Napisane przez admin1 dnia lutego 12 2021 19:52:54
0 komentarzy · 2632 czytań · Drukuj
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?


Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?