OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 14.02.2021
W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy święty czas Wielkiego Postu, wcześniej adoracja Najświętszego Sakramentu. Z racji mrozów i pandemii porządek adoracji będzie skrócony: w poniedziałek i wtorek przed południem o godz. 9.30 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 11.00 dla Róż Różańcowych, Rodziny Franciszkańskiej i dla wszystkich parafian z Gorzowa i z wiosek. Także po południu od godz. 16.30 adoracja, okazja do spowiedzi św. i wieczorna Msza św.

W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem sprawowane będą o godz. 7.00, 10.00 i 17.00. Obowiązuje nas w tym dniu post ścisły, jakościowy i ilościowy.

Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa we wszystkie piątki o g. 17.00, Gorzkie Żale w niedziele o 14.30. Nie będzie natomiast Drogi Krzyżowej dla dzieci.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o 17.00 oraz Msza św. będą ofiarowane w intencji zmarłych wypominanych. Wypominki wielkopostne za zmarłych można składać w zakrystii. Przez udział w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny w intencji zmarłych.

Za sprzątanie kościoła podziękowanie wszystkim którzy przyszli. O przyjście w tym tygodniu w sobotę prosimy parafian z Gorzowa z ul. Mickiewicza, Tylnej, Lompy, Morcinka, Gorzołki.
Napisane przez admin1 dnia lutego 12 2021 19:52:54