OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 31.01.2021
Dziś IV niedziela zwykła roku liturgicznego.

W tym tygodniu we wtorek obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego określane też tradycyjne świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. we wtorek o godz. 7.00 – 10.00 i 17.00. W czasie Mszy św. poświęcenie świec-gromnic. Święto to jest Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Modlimy się o powołania, kolekta na utrzymanie klasztorów klauzurowych.

W środę po Mszy św. wieczornej błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W piątek błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w sobotę od 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Powstańców i Stalmacha.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na ten rok.

Parafialny Caritas dziękuje za okazaną ofiarność w ub. niedzielę w czasie zbiórki dla ciężko chorej osoby.
Napisane przez admin1 dnia stycznia 29 2021 19:48:04