Zaloguj
OGŁOSZENIA PAFIALNE, 27.12.2020
Dziś święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jutro o godz. 9.00 Msza św. z błogosławieństwem dzieci ku czci Świętych Młodzianków.

W czwartek o godz. 16.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku 2020.

W piątek Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.W tym dniu Msze św. o godz. 9.00 i o11.00, o 9.00 za zmarłych parafian w roku 2020.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pakoszowa, o przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian z ul. Kluczborskiej lewa strona.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. oraz przyjmujemy prenumeratę Gościa Niedzielnego na pierwszy kwartał nowego roku.

Od jutra w parafii rozpoczynamy kolędę. Epidemia wymusiła jej inną formę, ale żadna katolicka rodzina nie może zrezygnować z tego, co było i co jest dorocznym darem Bożej Opatrzności, darem Bożego błogosławieństwa dla rodziny.

Porządek kolędy: jutro w poniedziałek kolęda dla parafian z Budzowa, Pakoszowa, Zofiówki, Szczotek, Strug, Libiąża.

We wtorek kolęda dla parafian z Pawłowic, Więckowic Starych i Nowych, Morgów.

W środę kolęda dla parafian z Leśnik, Karłowa, Karpat, Dębiny, Tęczynowa, Nowej Wsi, ul. Golskiej i Jabłonkowej. Z Nowym Rokiem kolęda dla parafian z Gorzowa.

We wskazane dni Msza św. kolędowa o godz. 17.00. Niech uczestniczy w niej przynajmniej jedna osoba z rodziny i zabierze potem do domu z kościoła Boże błogosławieństwo, także poświęconą wodę i kredę. W domu po Mszy św. rodzina gromadzi się przy stole na nabożeństwie kolędowym. Przewodniczy mu (najlepiej) kapłan domowego ogniska czyli ojciec rodziny albo ktoś inny z rodziny. Pozostałe informacje o kolędzie - w Gazetce Parafialnej.
Napisane przez admin1 dnia grudnia 26 2020 18:19:57
0 komentarzy · 592 czytań · Drukuj
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?


Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?