OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 13.12.2020, III NIEDZIELA ADWENTU
Ogłoszenia parafialne, 13. 12. 2020

Trzecia niedziela Adwentu zwana jest niedzielą „Gaudete” czyli „Radujcie się”. Bliski jest bowiem koniec adwentowego oczekiwania.

Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Nasz kościół jest duży. Każdy kto chce uczestniczyć w Roratach, może to uczynić i czuć się bezpiecznie. Naturalnie przy rygorystycznym zachowaniu wszystkich reguł sanitarnych.

W naszych domach pielęgnujmy zwyczaje adwentowe. Niech będzie wieniec adwentowy i wspólna modlitwa z czytaniem Pisma św.

W zakrystii rozprowadzamy opłatki i świece Caritasu, zapisujemy także intencje Mszy św. na przyszły rok.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać kościół. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z ul. Zielonej, Pieloka, Łąkowej, Sosnowej.

W sobotę rozpoczynamy spowiedź św. przed Bożym Narodzeniem. Spowiadało będzie dwóch kapłanów, także O. Justyn, Franciszkanin. Spowiedź św. od soboty do Wigilii, codziennie rano i po południu.

Odwiedziny chorych w przyszłym tygodniu we wtorek i w środę. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Strojenie kościoła na święta w tym tygodniu w sobotę. Prosimy naszych panów o pomoc w stawianiu i strojeniu choinek.

Dziękujemy za wpłaty na konto remontowe parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie
Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim