OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29. Niedziela zwykła, 18.10.2020

Dziś Niedzielą Misyjną rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlitwą i ofiarą wspierajmy Misje św. Kolekta dziś na Misje św.

Nabożeństwo różańcowe dziś o 14.30. W tygodniu Różaniec o 17.00, wieczorna Msza św. po Różańcu.

Jutro św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia.. O 17.00 jutro Msza św. w int. naszych lekarzy, pielęgniarek, pracowników Służby Zdrowia i Stacji Opieki Caritas, wolontariuszy Caritasu ku czci św. Łukasza Patrona.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna i spotkanie z rodzicami i dziećmi pierwszokomunijnymi. W czwartek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z ul. Byczyńskiej lewa strona.

Rygorystycznie zachowujmy wszystkie przepisy sanitarne. W kościele nosimy maseczki, zalecane jest procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę, przy każdym wejściu do kościoła wystawiony jest środek do dezynfekcji rąk.

Napisane przez admin1 dnia października 16 2020 21:39:11