OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 28. Niedziela zwykła, 11.10.2020

Za ofiary złożone dziś na spłatę kredytu za remont wieży wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dziś Dzień Papieski, dzień wdzięczności Panu Bogu za dar św. Jana Pawła II. Jego świętość i nauczanie niech będzie dla nas zachętą o rozwój życia duchowego.

W Pawłowicach dziś dzień odpustu. Tamtejsza kaplica nosi imię św. Jana Pawła II. Suma odpustowa o godz. 12.15.

Przed kościołem Caritas rozprowadza „kremówki papieskie”.

Nabożeństwo różańcowe dziś o 14.30. Różaniec prowadzić będzie Rodzina Franciszkańska. W tygodniu Różaniec o 17.00, wieczorna Msza św. po Różańcu

We wtorek, 13-go dnia miesiąca, Msza św. o 17.00, po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna i spotkanie z rodzicami i dziećmi pierwszo-komunijnymi.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Byczyńskiej prawa strona, z ul. Młyńskiej i Polnej.

Rygorystycznie zachowujmy przepisy sanitarne. W kościele nosimy maseczki, zalecane jest procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę, przy każdym wejściu do kościoła wystawiony jest środek do dezynfekcji rąk.

Przed kościołem dziś zbiórka do puszek na papieską fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą zdolną młodzież z najuboższych rodzin.

Przyszłą niedzielę obchodzimy będziemy jako „Niedzielę Misyjną”. Kolekta na Misje św.

Napisane przez admin1 dnia października 10 2020 11:56:02
207 czytań · Drukuj