Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 26. Niedziela zwykła, 27.09.2020


W parafii dziś Dożynki. Bogu Stwórcy dziękujemy za dar życia, za chleb dla ciała i dla duszy. Parafianom z Budzowa i Pakoszowa składamy serdeczne podziękowanie za zorganizowanie Dożynek w kościele i za dary dożynkowe. Podziękowanie orkiestrze i wszystkim, którzy włączyli się w ubogacenie dzisiejszej uroczystości. Następnym razem poprosimy parafian z Budzowa i Pakoszowa o przygotowanie Dożynek za siedem lat. Natomiast w przyszłym roku, jeśli Bóg pozwoli, prosimy o przygotowanie Dożynek w kościele naszych parafian z Dębiny, z Karłowa, z Karpat i z Leśnik.

W bieżącym tygodniu przypadają:
- we wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
- w środę wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
- w czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
- w piątek wspomnienie św. Aniołów Stróżów

W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc Różańca św. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w naszym kościele codziennie w tygodniu o godz. 17.00, w niedziele o 14.30. Msza św. wieczorna w tygodniu będzie sprawowana po Różańcu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. W czwartek o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja w intencji powołań. Zapraszamy. Odwiedziny chorych w sobotę od 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna i spotkanie z rodzicami i dziećmi pierwszo-komunijnymi.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Kwiatowej prawa strona.

Obowiązują nas wszystkich nadal przepisy sanitarne, zatem w kościele nosimy maseczki na twarzach, zalecane jest procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok.

Napisane przez admin1 dnia września 26 2020 12:14:52
226 czytań · Drukuj