OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 25. Niedziela zwykła, 20.09.2020

Dziś XXV niedziela zwykła roku liturgicznego. Kolekta niedzielna przeznaczona jest na remont obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych w naszej diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna i spotkanie z rodzicami i dziećmi pierwszo-komunijnymi.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Kolorowej, Ogrodowej i Sportowej. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o czystość kościoła, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Przypominamy, że jesteśmy zobowiązani w kościele do przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki, zalecane jest procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

Rozpoczęliśmy zapisywanie intencji Mszy św. na przyszły rok. Intencje zapisujemy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę w parafii Dożynki. Suma dożynkowa dziękczynna o godz. 11.00. O przygotowanie Dożynek w kościele bardzo prosimy parafian z Budzowa i Pakoszowa.

Napisane przez admin1 dnia września 26 2020 12:11:20