OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 23. Niedziela zwykła, 6.09.2020

We wtorek w tym tygodniu przypada święto Narodzenia N.M.P., w czasie Mszy św. błogosławieństwo ziaren i nasion.

W środę Ks. Biskup udzielać będzie sakramentu bierzmowania młodzieży z klas pierwszych i drugich szkół średnich. Spotkania przygotowujące dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek i wtorek o 18.00. Uroczystość ta rozpocznie się w środę o 18.30. Kandydatów, rodziców i świadków zapraszamy pół godziny wcześniej, będzie młodzież z sąsiedniej parafii, zatem wcześniej krótka próba dla młodzieży i świadków bierzmowania. Spowiedź św. przed bierzmowaniem w poniedziałek i wtorek po wieczornej Mszy św.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Chopina, blok I.

Zobowiązani jesteśmy w kościele do przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki, zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę.

Intencje Mszy św. na przyszły rok zapisujemy w zakrystii.

DPS w Kluczborku dziękuje za ofiarowaną pościel i odzież. Kto chciałby się włączyć w to dzieło, niech skontaktuje się z p. Moniką, która tam pracuje.

Kolekta dziś na potrzeby Seminarium i Diecezji. Kolektę w przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, przeprowadzi nasza Rada Parafialna na spłatę kredytu za remont wieży. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności parafian.

Napisane przez admin1 dnia września 05 2020 10:27:06