OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 22. Niedziela zwykła, 30.08.2020

We wtorek 1 września z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego o godz. 18.00 Msza św. o dary Ducha Św. dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli. Bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy dziś Bożego błogosławieństwa. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży we wtorek od 17.30 i w każdy dzień przed Mszą św.

Sakrament bierzmowania ma być udzielany w naszym kościele w dniu 9 września. Do sakramentu tego ma przystąpić młodzież z klasy I i II szkół średnich. Zostało mało czasu, zaledwie tydzień, prosimy zatem o pełną mobilizację wszystkich zainteresowanych. W środę, 2 września, zapraszamy do kościoła wszystkich kandydatów do bierzmowania czyli młodzież z klasy I i II szkoły średniej, co ważne, tym razem wraz z rodzicami, na wstępne spotkanie. W środę o godz. 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W czwartek od godz. 16.00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań i o 17.00 Msza św. szkolna. Tu apel do dzieci, młodzieży, rodziców: czy znajdzie się czas dla Pana Boga w nowym roku szkolnym? W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Piłsudskiego i Piaskowej.

W związku z pandemią jesteśmy zobowiązani w kościele do ścisłego przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki i zachowanie rozsądnego dystansu. Zalecane jest procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę. Warto pamiętać, że powiat oleski jest zagrożony wejściem do tzw. „strefy żółtej” zakażenia.

Rozpoczęliśmy zapisywanie intencji Mszy św. na przyszły rok. Intencje zapisujemy w zakrystii. W zakrystii przyjmujemy też prenumeratę Gościa Niedzielnego na IV kwartał.

Przed kościołem dziś zbiórka do puszek na pomoc dla ofiar tragicznego wybuchu w stolicy Libanu - w Bejrucie. Setki tysięcy ludzi zostało pozbawione wszystkiego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Napisane przez admin1 dnia sierpnia 29 2020 17:47:58