OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 21. Niedziela zwykła, 23.08.2020

W tym tygodniu w środę przypada uroczystość N.M.P. Częstochowskiej. Zapraszamy na Mszę św. w tym dniu rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.

W liturgii tego tygodnia w poniedziałek przypada święto Apostoła Bartłomieja, w czwartek wspomnienie św. Moniki, w sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed każdą Mszą św.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Wojska Polskiego z bloku.

W związku z pandemią jesteśmy zobowiązani w kościele do ścisłego przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki i zachowanie rozsądnego dystansu. Zalecane jest też procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

Catitas Polska pragnie wspomóc ofiary kataklizmu – wybuchu, który zniszczył całkowicie Bejrut stolicę Libanu. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na ten cel.

Rozpoczęliśmy zapisywanie intencji Mszy św. na przyszły rok. Intencje zapisujemy w zakrystii..

W związku z pandemią zanikły wszelkie pielgrzymki. Została ta jedna: na Makowe Wzgórze do Sanktuarium M. B. Kalwaryjskiej. Odbędzie się ona w tym tygodniu w sobotę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 9.00, pamiętamy oczywiście o maseczkach na twarzy. Dojazd indywidualny samochodem albo rowerem. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

Napisane przez admin1 dnia sierpnia 21 2020 21:47:52