OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 20. Niedziela zwykła, 16.08.2020

Dziś XX niedziela zwykła roku liturgicznego.

Jutro uroczystość św. Jacka, głównego patrona metropolii górnośląskiej.

Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed każdą Mszą św.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Wojska Polskiego, bez bloku.

W związku z pandemią jesteśmy zobowiązani w kościele do ścisłego przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki i zachowanie rozsądnego dystansu. Zalecane jest też procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

Intencje Mszy św. na przyszły rok zapisywać będziemy w zakrystii od przyszłej niedzieli. Warto zawczasu zarezerwować jakieś konkretne terminy i rocznice.

Gorzów Śl., 2020.08.16, nr 344

GAZETKA PARAFIALNA (wyciąg)

W czasie pandemii parafia też musi funkcjonować ….

A zatem kilka aktualnych informacji:

1. Doroczna pielgrzymka parafii na Makowe Wzgórze do Sanktuarium M. B. Kalwaryjskiej w stałym terminie, czyli w ostatnią sobotę sierpnia 29.08 rozpoczynamy Eucharystią o godz. 9.00. Zapraszamy!

2. Bierzmowanie zostało wyznaczone na dzień 9 września. Do sakramentu ma przystąpić młodzież z klas pierwszych i drugich szkół średnich. Bardzo mało czasu mamy na przygotowanie, zatem zainteresowani niech zakodują w pamięci, że w dniach 2, 3, 4, 7, 8 września wszyscy o g. 18.00 są w kościele.

3. Dożynki parafialne odbędą się 27 września. O przygotowanie Dożynek w kościele prosimy parafian z Budzowa i Pakoszowa. Pawłowice pragną przygotować tę uroczystość u siebie we własnym zakresie.

4. Do dzieci, młodzieży i rodziców apel: pamiętajmy o Mszy św. szkolnej w czwartki o 17.00. Religijne wychowanie swoich dzieci jest podstawowym obowiązkiem rodziców.

Przypomnienie kolejki sprzątania kościoła,
sobota godz. 9.00