OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 19. Niedziela zwykła, 9.08.2020

Dziś XIX niedziela zwykła roku kościelnego.

W tym tygodniu w czwartek po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie, w sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. w sobotę niedzielny, w czasie Mszy św. błogosławieństwo kwiatów ku czci Maryi Wniebowziętej. Na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie ku czci Maryi Wniebowziętej.

W przyszłą niedzielę w Kamieniu Śl. obchody odpustowe ku czci św. Jacka. Szczegółowy program uroczystości dostępny jest tutaj.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście tym razem nie w sobotę, ale już w piątek o 9.00 prosimy naszych parafian z Zofiówki, Karłowa i Leśnik.

W związku z pandemią jesteśmy zobowiązani w kościele do przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki i zachowanie rozsądnego dystansu. Zalecane jest też procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

Napisane przez admin1 dnia sierpnia 08 2020 17:15:28