OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 18. Niedziela zwykła, 2.08.2020

Dziś XVIII niedziela zwykła roku liturgicznego. Można dziś uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli. Warunki uzyskania odpustu: stan łaski, Komunia św., odmówienie modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga, modlitwy w intencjach Ojca św., wykluczenie wszelkiego przywiązania do grzechu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja w intencji powołań. W czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Więckowic Starych nr od 13 do końca.

W związku z pandemią jesteśmy zobowiązani w kościele do przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki i zachowanie rozsądnego dystansu. Zalecane jest też procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

Kolekta niedzielna na potrzeby Seminarium i Diecezji. W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna na spłatę kredytu za remont wieży. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.

Napisane przez admin1 dnia lipca 31 2020 12:11:20