OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 16. Niedziela zwykła, 19.07.2020

Dziś XVI niedziela zwykła roku liturgicznego.

Po Mszy św. przed kościołem poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców ku czci św. Krzysztofa, patrona kierowców.

Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Pawłowic wioska nr od 65 do końca.

W związku z pandemią jesteśmy zobowiązani w kościele do przestrzegania przepisów sanitarnych. Obowiązują maseczki i zachowanie rozsądnego dystansu. Zalecane jest też procesyjne przyjmowanie komunii św. na rękę.

W przyszłą niedzielę uroczystość św. Anny, głównej Patronki Diecezji Opolskiej. Uroczystości odpustowe ku czci św. Anny na Górze św. Anny i w kościele pątniczym w Oleśnie.

W naszym kościele w przyszłą niedzielę o 7.30 Msza św. za wszystkie nasze babcie i dziadków, żyjących i zmarłych – ku czci św. Anny i św. Joachima.

Napisane przez admin1 dnia lipca 15 2020 20:01:30