Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela Wielkiego Postu, 27.03.2011


Dziś III niedziela Wielkiego Postu. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną.

Kolekta niedzielna przeznaczona jest na budowę obiektów kurialnych i konserwację zabytków. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży w czwartek o 17.00.

Droga Krzyżowa i Msza św. za zmarłych wypominanych w piątek o 17.00. Wypominki można składać w zakrystii.

Bóg zapłać za ofiary składane do skarbony na kwiaty do Bożego Grobu. Skarbona stoi przy bocznym ołtarzu.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., odwiedziny chorych będą przed Wielkanocą w Wielki Piątek.


W sobotę 2 kwietnia przypada rocznica śmierci Ojca św. Jana Pawła II. Było to sześć lat temu o godz. 21.37. Kierujemy do parafian zaproszenie, aby tę szczególną godzinę – od 21.00 do 22.00 – spędzić w kościele na Adoracji Najśw. Sakramentu. Niech będzie to „Godzina Czuwania z Janem Pawłem II” przygotowująca duchowo na Jego beatyfikację.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafianom z Pakoszowa. O przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Leśnik i Karłowa. Ale nie tylko. Wydarzenie przekazania dzwonu już jest nagłośnione. Wypada, aby kościół i teren przy kościele dobrze wyglądał na przyjazd gości.

Dziękując parafianom z Gorzowa za wczorajszą pomoc prosimy o przyjście w najbliższą sobotę parafian z wszystkich wiosek naszej parafii, z wyłączeniem parafian z Pawłowic, Więckowic Nowych i Starych, których prosimy o przyjście w sobotę za dwa tygodnie. Bóg zapłać za zrozumienie.

W zakrystii przyjmujemy prenumeratę na Gościa Niedzielnego na drugi kwartał.

Przed kościołem dziś ogólnopolska zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii. Bóg zapłać za okazaną ofiarność.

Przed kościołem również rozprowadzamy Gazetki Parafialne. W nich intencje Mszy św. do 17 kwietnia oraz kilka informacji o gorzowskim dzwonie.

Napisane przez admin1 dnia marca 26 2011 09:27:19
558 czytań · Drukuj