OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Zesłanie Ducha Świętego, 31.05.2020

Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Św. O 15.00 nabożeństwo do Ducha Św. połączone z nabożeństwem majowym.

Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

Czerwiec jest miesiącem poświęconym Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa do N.S.P.J. odprawiamy we wszystkie piątki czerwca po Mszy św. porannej i wieczornej.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 16.00 do 17.00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych z racji pandemii ciągle są odradzane, jeśli jednak ktoś ich potrzebuje, kapłan jest do dyspozycji.

Dziękujemy tym, którzy przyszli sprzątać i dezynfekować kościół. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Powstańców i Stalmacha.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i nasz odpust parafialny. Z racji rygorów sanitarnych nie będzie procesji. Suma odpustowa o godz. 11.00, nieszpory odpustowe o 15.00.

Proboszcz z Makowego Wzgórza poprosił nas o pomoc finansową na remont kapliczki w Szyszkowie. Przed kościołem zbiórka do puszek na ten cel.

Zniesiony został limit ilości osób uczestniczących we Mszy św. niedzielnej, zatem dyspensa Biskupa od udziału we Mszy św. niedzielnej wygasła. W kościele nadal obowiązują maseczki, należy też zachować pewien dystans od innych. Po trzech trudnych miesiącach spróbujmy wrócić do normalności. Zaleca się nadal udzielanie komunii św. na rękę.

Dziękujemy za ofiary składane na konto parafialne przelewem lub bezpośrednio w banku czy w zakrystii. Dzięki nim możemy wywiązać się z obowiązku spłaty kredytu wziętego na remont wieży kościoła. Nr konta:

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim
18 8909 1058 2005 0000 1993 0002