OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5. Niedziela zwykła, 9.02.2020

Dziś V niedziela zwykła roku liturgicznego.

We wtorek w tym tygodniu przypada Światowy Dzień Chorego. Dla naszych chorych wymadlamy zdrowie i szczególne wstawiennictwo N.M.P. z Lourdes.

Dla dzieci i młodzieży zaczął się czas ferii zimowych. Tym niemniej w czwartek jak zawsze o 17.00 Msza św. szkolna.

Z racji ferii fundujemy naszym Ministrantom, Dzieciom Maryi i Scholce wyjazd do Opola w najbliższy piątek. W programie wyjazdu zaplanowana została i część religijna i rozrywkowa. Autobus będzie duży, zapraszamy także rodziców, opiekunów i innych chętnych. Koszt wyjazdu dorosłych w cenie biletu do Opola. Można się zapisać w zakrystii albo po prostu przyjść na parking w piątek o 9.00. Powrót ok. godz. 16.30.

Nasz Caritas rozprowadza odzież dla potrzebujących. Szczegóły na plakacie.

Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed każdą Mszą św.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na ten rok.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Byczyńskiej, Młyńskiej i Polnej. O przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ul. Byczyńskiej lewa strona.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na remont wieży naszego kościoła.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim