OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5. Niedziela zwykła, 6.02.2011

Dziś 5. niedziela zwykła w ciągu roku. Kolekta na Seminarium Duchowne i potrzeby Diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W tym tygodniu w piątek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – dzień ten jest obchodzony jako Światowy Dzień Chorego.

W czwartek Msza św. szkolna o 17.00.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Kluczborskiej. O przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Kluczborskiej nr od 41 do końca. Bóg zapłać serdeczne za zrozumienie i troskę o Kościół.

Kolekta w przyszłą niedzielę zbierana będzie przez Radę Parafialną na potrzeby naszego kościoła, na prace prowadzone przy naszym kościele, przede wszystkim na aktualnie prowadzoną renowację ołtarzy bocznych i na remont wieży. W tym tygodniu rozpoczęły się poważne prace wewnątrz wieży związane z wymianą legarów, które jak się okazało, są spróchniałe i wymagają szybkiej wymiany. Jest to bardzo poważna i kosztowna inwestycja. Prosimy tym razem parafian o szczególną ofiarność na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Przed kościołem w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na odbudowę kościoła pw. św. Bartłomieja w Jełowej, zniszczonego wskutek grudniowego pożaru.

Po Mszy św. przed kościołem rozprowadzamy Gazetki Parafialne.
Znajdziemy w nich porządek nabożeństw i intencje Mszy św. do dnia 13 marca.

Napisane przez admin1 dnia lutego 06 2011 10:36:59