OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela zwykła, 30.01.2011

Dziś po południu o godz. 15.00 odbędzie się w kościele ewangelickim w Gorzowie doroczne nabożeństwo ekumeniczne. Zapraszamy !!!

W tym tygodniu 2 lutego w środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane też świętem Matki Boskiej Gromnicznej.
Msza św. w środę rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 17.00.
W czasie Mszy poświęcenie gromnic.

Dzień ten ogłoszony został przez Ojca Św. Jana Pawła II jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta w tym dniu zbierana jest na utrzymanie klasztorów klauzurowych, zamkniętych. Bez pomocy wiernych, bez naszej ofiarności, klasztory te w Polsce przestaną istnieć.

W czwartek Msza św. szkolna o 17.00. W tym dniu wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy św. rano i wieczorem udzielane będzie błogosławieństwo św. Błażeja.

W piątek wspomnienie św. Agaty. Po Mszy św. błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych sobotę od godz. 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Krasickiego, Złotej, Słowackiego, Parkowej, Stawowej. O przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Kluczborskiej nr od 1 do 40. Bóg zapłać serdeczne za zrozumienie.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 29 2011 20:58:52