OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2. Niedziela zwykła, 16.01.2011

W naszym kościele dziś koncert kolęd. Wystąpią zespoły muzyczne reprezentujące wszystkie gminy powiatu oleskiego: zespoły z Radłowa, Jaworzna, Zębowic, Olesna, Dobrodzienia i z Gorzowa.
Gwiazdą koncertu będzie znany powszechnie Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze” – nie cały oczywiście, kościół nasz jest na to za mały.
Konkretnie będzie to 30 osób – śpiewaków i muzyków z „Mazowsza” – dziś w naszym kościele – zapraszamy. Wstęp wolny.
Koncert kolęd rozpocznie się o godz. 14.00.

We wtorek 18 stycznia w Kościele rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Włączmy się szczerze w tę intencję modlitewną. Doroczne nabożeństwo ekumeniczne w tym roku odbędzie się w kościele ewangelickim w Gorzowie w niedzielę za dwa tygodnie – 30 stycznia o 15.00.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W piątek Dzień Babci, w sobotę Dzień Dziadka – darem dzieci niech będzie modlitwa za Babcie i Dziadków – o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich.

W zakrystii można zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci i młodzieży. Zapisujemy też intencje Mszy św. na ten rok.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy naszym parafianom z ulicy Piaskowej i Sienkiewicza, o przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Mickiewicza, Lompy, Tylnej, Morcinka, Kościelnej. Dziękujemy za zrozumienie i troskę o kościół.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 13 2011 22:35:31