OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 2.01.2011

Dziś druga niedziela po Bożym Narodzeniu. Kolekta na Seminarium i potrzeby Diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. niedzielny: 7.30 – 9.30 – 11.00. W czasie Mszy św. błogosławieństwo kadzidła, kredy i wody. Kolekta na Misje św.

W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.

Trwają odwiedziny duszpasterskie w parafii. Bóg zapłać za serdeczne przyjmowanie kapłanów w czasie kolędy.

Franciszkanie z Borek Wielkich zapraszają na nabożeństwa kolędowe przy żłóbku: za tydzień o 14.00 dla dzieci, za dwa tygodnie o 15.00 dla młodzieży z udziałem Biskupa Ordynariusza, wcześniej w sobotę 15 stycznia dla Zespołów Caritas, za trzy tygodnie w niedzielę o 15.00 dla Mniejszości Niemieckiej.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na Nowy Rok, przyjmujemy wpłaty na prenumeratę Gościa Niedzielnego, do odebrania są też zamówione stroje dla dzieci komunijnych.

Kolekta w przyszłą niedzielę, zbierana przez Radę Parafialną, na potrzeby naszego kościoła, na prace prowadzone przy naszym kościele, przede wszystkim na aktualnie prowadzoną renowację ołtarzy bocznych. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Sprawozdanie z życia religijnego naszej parafii, w tym także o problemach gospodarczych i finansowych, odczytane w czasie Mszy św. na zakończenie roku, znajdziemy na naszej stronie internetowej Parafia .

Napisane przez admin1 dnia stycznia 01 2011 11:02:00