OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Nowy Rok, 1.01.2011

W ramach ogłoszeń parafialnych proszę przyjąć przede wszystkim najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Niech dobry Bóg Wam wszystkim błogosławi. Niech Maryja, Święta Boża Rodzicielka, wstawia się i za Wami oręduje. Niech wszystkie dni Nowego Roku będą przeżyte w pokoju, w zdrowiu, w bliskości i zażyłości z Bogiem. Niech żadne zło i grzech nie rozdzieli nas z naszym Panem. Niech nikomu z nas nie zabraknie chleba, wiary, nadziei i miłości.

Jutro druga niedziela po Bożym Narodzeniu. Porządek Mszy św. niedzielny. O 11.00 jutro Msza św. intencji parafian odwiedzonych już w czasie kolędy.

Dziękujemy za serdeczne przyjmowanie kapłanów na kolędzie. To akt czysto religijny. To w imieniu Chrystusa kapłan przychodzi i Jemu zawierza rodzinę, dom, nasze życie. Porządek kolędy wydrukowany jest w Gazetkach Parafialnych i wywieszony w gablotkach.

Idźmy w Nowy Rok, i tak jak Maryja, zachowujmy i rozważajmy w swoim sercu wszystko to, co usłyszeliśmy na dzisiejszej liturgii.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 01 2011 10:52:11