Nabożeństwo ekumeniczne
Na zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, w niedzielę 28 stycznia o godz. 15.00 odbyło się nabożeństwo ekumeniczne, które odprawiane jest rokrocznie w Gorzowie na przemian w kościele katolickim i ewangelickim. W tym roku przypadła kolej na nasz kościół. W związku z tym gościliśmy u nas ks. Mateusza Łaciaka - proboszcza parafii ewangelicko-augsburskiej w Kluczborku. Obecni byli proboszczowie parafii w Kozłowicach i Biskupicach ks. Tomasz i ks. Bernard, cieszyła stosunkowo duża frekwencja parafian i gości, śpiewał chór parafialny.
Nabożeństwu przewodniczył nasz ks. Proboszcz, kazanie wygłosił ks. Łaciak. Rozważany był biblijny tekst zaczerpnięty z Księgi Wyjścia 15,1–21: „Prawica Twoja wsławiła się mocą”.

Poniżej jedno ze zdjęć z nabożeństwa, więcej dostępnych - w Galerii.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 28 2018 18:50:17