OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Boże Narodzenie, 25.12.2010

Z okazji święta Narodzenia naszego Pana Jezusa Chrystusa życzę z całego serca,
aby te święta były dla każdego z Was czasem pojednania, radości i pokrzepienia ducha w gronie bliskich,
a przede wszystkim czasem przyjęcia i zamieszkania
Zbawiciela Świata
w Waszym sercu, w Waszych domach i mieszkaniach.

Niech Jezus pozwoli Wam doświadczyć swojej miłości
i niech On sam zazna ciepła Waszej miłości.

Przeżyjmy te święta w prawdziwej komunii z Bogiem
a Boży pokój i błogosławieństwo niech spocznie na każdym z nas.

Podziękowanie serdeczne tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszej świątyni na święta Bożego Narodzenia. Nasz kościół jest piękny – to efekt pracy i zarazem dowód wiary i zaangażowania wielu naszych parafian. Nie wymieniając nikogo z nazwiska – jest to wiadome Bogu – wszystkim za wszystko – Bóg zapłać! Bóg zapłać również naszej orkiestrze za piękny koncert, chórzystom i służbie liturgicznej.

Kolekta z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia – na Dom Samotnej Matki w Opolu, Katolicki Ośrodek Adopcyjny i Poradnię Rodzinną. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Jutro drugi dzień Bożego Narodzenia. Przypadł on w tym roku w niedzielę, stąd w liturgii jutro nie św. Szczepana, ale liturgiczny obchód Niedzieli Świętej Rodziny z Nazaretu. Porządek Mszy św. jutro niedzielny. Szczegółowy porządek nabożeństw wydrukowany jest w Gazetkach Parafialnych, jest też w zakrystii, i wywieszony w gablotach parafialnych.
Napisane przez admin1 dnia grudnia 24 2010 17:56:07