Orszak Trzech Króli 2018
W uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2018 r. w Gorzowie miał miejsce po raz drugi w historii naszego miasta "Orszak Trzech Króli". Korowód ruszył spod kościoła na Rynek, tu odbyła się inscenizacja z Herodem. Dalej korowód udał się z powrotem pod kościół, gdzie znajdowała się stajenka betlejemska. Tam królowie pokłonili się przed Dzieciątkiem, a następnie wszyscy przeszli do kościoła, gdzie odbył się koncert kolęd w wykonaniu artystów z Koszęcina z zespołu Śląsk.
Poniżej - plakat z programem Orszaku, a w Galerii zdjęcia z przebiegu tej nowej pięknej tradycji w Gorzowie kliknij tutaj.
Podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników Orszaku, szczególnie zaś do organizatorów, autorów i aktorów inscenizacji, orkiestry "Zdrowy Band", Caritasu naszej parafii, Fundacji Artystycznej "Fabryka muzyki" i do p. Beniamina Godyli - sponsora artystów z Koszęcina.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 07 2018 20:48:12