OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela Adwentu, 12.12.2010
Dziś trzecia niedziela Adwentu. Kolekta niedzielna na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.
Po południu o 15.00 nabożeństwo adwentowe.

Wkrótce – Boże Narodzenie. Prosimy naszych parafian, aby już w tym tygodniu skorzystali z okazji do spowiedzi świątecznej. Ostatnie dni przed świętami – to spowiedź dla naszych parafian pracujących za granicą, a także dla gości odwiedzających rodziny; dla parafian spowiedź świąteczna w tym tygodniu codziennie pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem.

Zapraszamy na Roraty - od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok. W zakrystii rozprowadzamy też opłatki i Caritasowe świece wigilijne. Można także w zakrystii zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci i młodzieży na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Rynku, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z ulicy Moniuszki, dziękując z góry za okazaną pomoc.
Napisane przez admin1 dnia grudnia 11 2010 15:05:14