OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXXI Niedziela zwykła, 31.10.2010
Kończy się dziś Tydzień Misyjny. „Cały Kościół ze swej natury jest misyjny” – przypominał Sługa Boży Jan Paweł II. Pamiętajmy w modlitwie o Misjach św.

Przy zakrystii wyłożone są różnorodne czasopisma misyjne. Bogaty wybór. Każdy może coś wybrać i zabrać. Ewentualna symboliczna ofiara za czasopismo będzie ofiarą na Misje św.

O 15.00 dziś nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych.

Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. niedzielny – 7.30, 9.30, 11.00. Po południu o 13.30 nabożeństwo za zmarłych w kościele i na cmentarzu.

Pojutrze Dzień Zaduszny. Msze św. o 7.00, 8.00, 17.00.

Codziennie też w tym tygodniu odmawiamy Różaniec za zmarłych wypominanych.
Wypominki za zmarłych składamy lub zapisujemy w zakrystii.

Szczegółowy porządek nabożeństw, intencje Mszy św. – to wszystko znajdziemy w naszych Gazetkach Parafialnych i gablotce kościoła.

Można dostąpić jutro i pojutrze odpustu zupełnego za zmarłych. Warunkiem jest spowiedź, komunia św., odmówienie Ojcze nasz, Wierzę, modlitwy w intencji Ojca św. i brak przywiązania do wszelkiego grzechu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w sobotę od 8.00. Zgłoszenie odwiedzin chorych w zakrystii.

W przyszłą niedzielę Kiermasz – 115. rocznica poświęcenia naszej świątyni.
Suma Kiermaszowa o 11.00.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i terenu przy kościele parafianom z Dębiny. O przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z Gorzowa z ulicy Kwiatowej, numery od 1 do 18. Bóg zapłać za okazywaną troskę o kościół.

Jeśli w przyszłym roku przypadają ważniejsze rodzinne jubileusze czy rocznice, warto by odpowiednio wcześniej zapisać taką intencję. Intencje Mszy św. zapisujemy w zakrystii.
Napisane przez admin1 dnia października 29 2010 16:28:21