OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXIX Niedziela zwykła, 17.10.2010
Zapraszamy serdecznie wszystkich na nabożeństwa różańcowe – w niedziele o 15.00, w tygodniu o 17.00. W tygodniu po Różańcu wieczorna Msza św.

Jutro w poniedziałek 18. października przypada święto św. Łukasza Ewangelisty. Św. Łukasz, z zawodu lekarz, jest głównym Patronem Służby Zdrowia. Z tej okazji zapraszamy wszystkich pracowników Służby Zdrowia, lekarzy, pielęgniarki oraz wszystkich pracowników i wolontariuszy naszego Parafialnego Zespołu Caritas na jutrzejsze wieczorne nabożeństwo: najpierw o godz. 17.00 Różaniec i następnie Msza św. w intencji Służby Zdrowia i Caritasu.

W czwartek jak zawsze o godz. 17.00 Msza św. szkolna.

Spotkanie modlitewno - katechetyczne z rodzicami i dziećmi komunijnymi w piątek o 17.00.

Również w piątek, o godz. 18.30, takież spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom z Więckowic Nowych. O przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 prosimy parafian z Dębiny, numery od 1 do 10 oraz z Karpat. Bóg zapłać serdeczne za zrozumienie i za troskę o świątynię parafialną

W zakrystii do nabycia są kalendarze ścienne wydane przez naszą Diecezję na przyszły rok. Mają ciekawą szatę graficzną i wiele informacji o Diecezji Opolskiej.

Za tydzień, w przedostatnią niedzielę października, Kościół jak co roku obchodzić będzie Niedzielę Misyjną. Kolekta w przyszłą niedzielę na Misje św.

Napisane przez admin1 dnia października 16 2010 10:24:50