OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXIV Niedziela zwykła, 12.09.2010
Bóg zapłać za złożone dziś w czasie Mszy św. ofiary przeznaczone na opłacenie prac remontowych i renowacyjnych, jakie prowadzone są przy naszym kościele.
Po południu o 15.00 Rodzina Franciszkańska zaprasza do kościoła na wspólną modlitwę.

Raz jeszcze kierujemy słowa podziękowania do parafian z Więckowic Starych, Nowych i Morgów za przygotowanie tegorocznych Dożynek parafialnych, a także do wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji i uświetnienia tych Dożynek. Bóg zapłać!

Jutro 13. dzień miesiąca – o godz. 18.30 Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy.

W tym tygodniu także:

- we wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Św., jest to uroczystość patronalna katedry opolskiej,

- w środę liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Bolesnej,

- w czwartek w czasie Mszy św. szkolnej o 17.00 świętować będziemy Uroczystość św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Czwartkowa Msza św. szkolna sprawowana będzie ku czci św. Stanisława Kostki w intencji dzieci i młodzieży. Msza św. szkolna powinna gromadzić wszystkie dzieci i młodzież gimnazjalną.

Kolekta w przyszłą niedzielę na budujące się nowe kościoły w naszej diecezji. Nasza parafia sprawuje patronat nad kościołem powstającym w Zdzieszowicach.

W zakrystii przyjmujemy prenumeratę na Gościa Niedzielnego i Małego Gościa - dla dzieci. To bardzo wartościowe czasopisma.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła parafianom z Pawłowic – Brody, Dziesiątki. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian również z Pawłowic, kolonia oraz wioska numery od początku do 30. Bóg zapłać serdeczne za zrozumienie i za podjęcie współodpowiedzialności za kościół.

Przed kościołem dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Bóg zapłać za złożone ofiary.
Napisane przez admin1 dnia września 10 2010 11:50:00