IV Festiwal "Barka"
W niedzielę 10 sierpnia 2014 r. przy pałacu w Pawłowicach odbył się IV Festiwal piosenki religijnej połączony z Festynem rodzinnym organizowanym przez naszą parafialną Caritas. Tym razem dopisała i wysoka frekwencja, i piękna pogoda, a występy - w tym zwłaszcza
2-godzinny recital gwiazdy wieczoru: Eleni - pozostawiły niezapomniane wrażenia.
Konferansjerkę prowadziła dziennikarka Monika z Radia Doxa - Opole. Gościem specjalnym był ks. Henryk Kontny - Dyrektor Caritas rejonu kluczborskiego, który wypowiedział wiele ciepłych słów pod adresem naszej Caritas parafialnej, najlepiej działającym Zespołem w rejonie kluczborskim, i który zachęcał do dalszych aktów dobroczynności.
W parafii dzieje się wiele dobrego!
Serdecznie dziękujemy organizatorom tegorocznej edycji, sponsorom oraz wolontariuszom Caritasu i zapraszamy na kolejny Festiwal w przyszłym roku.
Zajrzyj też do Galerii zdjęć przejdź do Galerii

Napisane przez admin1 dnia sierpnia 14 2014 13:47:30