OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XVI Niedziela zwykła, 18.07.2010
W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie błogosławionego Czesława, patrona naszej diecezji, w czwartek św. Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy - patronki Europy, w sobotę św. Kingi.

W dniach od 19 do 24 lipca, od poniedziałku do soboty, na Górze św. Anny będzie miało miejsce Święto Młodzieży. Bliższe szczegóły – na naszej stronie internetowej (patrz: Wakacje, wakacje).

Natomiast w sobotę i w niedzielę na Górze św. Anny liturgiczne obchody odpustowe ku czci św. Anny, głównej Patronki Diecezji Opolskiej. Odpust będzie zarazem kulminacyjnym punktem obchodów jubileuszu 100. rocznicy koronacji figury św. Anny Samotrzeciej.

Wszystkim, którzy czynnie włączyli się w zorganizowanie zabawy charytatywnej w Tęczynowie i w jakikolwiek sposób ją wspomogli, składamy serdeczne Bóg zapłać.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy naszym parafianom z ulicy Chopina, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z ulicy Piłsudskiego – prawa strona. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.

Napisane przez admin1 dnia lipca 16 2010 17:39:51