Rekolekcje wielkopostne 2014
Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w dniach od 5 do 9 kwietnia prowadził O. Piotr Pietrzyk MSF (Misjonarz Świętej Rodziny), rektor domu zakonnego i proboszcz parafii w Wielkim Klinczu.
Spotkania i nauki stanowe miały wszystkie stany: dorośli, młodzież, gimnazjaliści, dzieci i przedszkolaki. Uczestnicy gremialnie przystępowali do sakramentu pokuty.
Specjalne spotkanie miały osoby starsze i schorowane w Dniu Chorego, zorganizowane 8 kwietnia przez Parafialny Zespół Caritas .
W galerii zdjęć znajdują się fotografie z tego spotkania, w którym dla naszych seniorów przygotowano - oprócz posiłku - inne atrakcje. Były więc występy dzieci na temat wartości zdrowia, upominki, śpiewy chóralne, a księża z dekanatu musieli się "pochwalić", na co każdy z nich choruje. Kliknij tutaj.
Napisane przez admin1 dnia kwietnia 14 2014 10:06:19