OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XV Niedziela zwykła, 11.07.2010
Dziś druga niedziela miesiąca. Kolekta niedzielna na prace remontowo – konserwacyjne przy naszym kościele. Dokończyć chcemy renowację i konserwację ołtarza. Prowadzone są aktualnie żmudne prace murarskie przy wieży kościoła. Do wymiany są fugi i cegły. W najbliższym czasie rozpoczną się prace przy zamalowywaniu cementowych plam na murze zewnętrznym kościoła. Bóg zapłać za wszystkie złożone w czasie Mszy św. ofiary.

Nasz Parafialny Zespół Caritas organizuje dziś w niedzielę, po każdej Mszy św., kiermasz odzieży. Za symboliczną „złotówkę” w salce biblioteki parafialnej przy probostwie można wybrać i otrzymać odzież zupełnie nową, wprost ze sklepu. Najwięcej jest jej dla młodzieży, ale również i dla dorosłych. Zapraszamy.

Caritas zaprasza także, jak co roku, wszystkich parafian i gości spoza parafii, na zabawę charytatywną, która odbędzie się w lesie w Tęczynowie w ośrodku „Darz Bór” w najbliższą sobotę, 17-go lipca. Początek o g. 20.00. Cały dochód z zabawy przeznaczony zostanie na cele dobroczynne w naszej parafii, na pomoc dla najuboższych. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim wolontariuszom, ludziom dobrej woli, za wszelką pomoc w przygotowaniu tej imprezy. Zapraszamy raz jeszcze wszystkich parafian i gości do udziału w zabawie w najbliższą sobotę w lesie w Tęczynowie.

We wtorek, 13-go lipca – o godz. 18.30 Nabożeństwo Fatimskie. Wszyscy czciciele Matki Bożej niech pamiętają o tym nabożeństwie.

W piątek przypada wspomnienie N. M. P. z Góry Karmel. Na Górze św. Anny obchody ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w przyszłą niedzielę, a w naszym kościele w piątek o 7.00 Msza św. w intencji członków Szkaplerza N.M.P. - żyjących i zmarłych .

Za sprzątanie kościoła dziękujemy serdecznie naszym parafianom z ulicy Chopina, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian również z ulicy Chopina – lewa strona. Dziękujemy za zrozumienie i troskę o kościół parafialny.

W zakrystii przyjmujemy zamówienia na prenumeratę „Gościa Niedzielnego”.

Z racji wakacji i urlopów zapraszamy wszystkich do licznego udziału we Mszy św. w tygodniu – rano lub wieczorem, także nasze dzieci i młodzież.

Napisane przez admin1 dnia lipca 09 2010 10:46:13