OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XIV Niedziela zwykła, 4.07.2010
Kolekta niedzielna na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego. Bóg zapłać za złożone ofiary. Rodzina Franciszkańska zaprasza na wspólną modlitwę do kościoła dziś o godz. 15.00.

Okazja do spowiedzi w tygodniu codziennie przed każdą Mszą św. rano i wieczorem.

Na Górze św. Anny w niedzielę za tydzień pielgrzymka niewidomych.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy naszym parafianom z ulicy Sportowej i Ogrodowej. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z ulicy Chopina, prawa strona. Dziękujemy za zrozumienie i troskę o kościół parafialny.

W przyszłą niedzielę nasz Parafialny Caritas organizuje kiermasz odzieży – zupełnie nowej, wprost ze sklepu, i także używanej. Odzież rozprowadzana będzie za tzw. „symboliczną złotówkę” po każdej Mszy św. w niedzielę 11-go lipca, w salce biblioteki parafialnej przy plebanii. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Najwięcej odzieży mamy dla młodzieży.

Nasz Caritas planuje także zorganizowanie zabawy charytatywnej, jak co roku, w lesie w Tęczynowie. Zabawa ta miałaby się odbyć za dwa tygodnie, w sobotę 17-go lipca. Jest tylko jeden mały problem: trzeba przygotować teren, po prostu - posprzątać po zimie.
Wolontariuszy, chętnych, aby pomóc, zapraszamy na wycieczkę do Tęczynowa, do ośrodka „Darz Bór”, w najbliższy czwartek, o g. 17.00. Dobrze będzie zabrać z sobą grabki lub jakąś miotłę.
I dziękujemy za pozytywną odpowiedź. Jak to śpiewa Stanisław Sojka : „Życie nie po to jest, by tylko ciągle brać…”

Kolekta w przyszłą niedzielę – w drugą niedzielę miesiąca – na potrzeby naszego kościoła. Kolektę przeprowadzi Rada Parafialna. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych. W najbliższym czasie chcemy dokończyć wreszcie prace przy renowacji i konserwacji ołtarza głównego w naszym kościele. Bóg zapłać za ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Napisane przez admin1 dnia lipca 03 2010 09:41:24