OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XIII Niedziela zwykła, 27.06.2010
Po południu dziś o 15.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Jutro przypada 38. rocznica ustanowienia Diecezji Opolskiej. Pamiętajmy w modlitwie o Diecezji – o jej pasterzach, o wszystkich rodzinach i mieszkańcach Diecezji.

Pojutrze we wtorek 29 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Nie jest to już święto nakazane (jak to było do 2003 r.), ale zachęca się wiernych, aby w tym dniu wzięli udział we Mszy św.

Msze św. we wtorek rano o godz. 7.00, o 9.00 i po południu o 18.00. Kolekta w tę Uroczystość to tzw. świętopietrze – na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.

Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej w tygodniu przed każdą Mszą św. rano i wieczorem.

Odwiedziny chorych w domach w sobotę od g. 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom Więckowic Starych, o przyjście w tym tygodniu w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z Gorzowa z ulicy Sportowej i Ogrodowej, dziękując serdecznie za zrozumienie, dobrą wolę i okazaną pomoc.

Dziś na Górze św. Anny diecezjalna pielgrzymka mężczyzn, w przyszłą niedzielę na Górze św. Anny pielgrzymka dzieci.

Napisane przez admin1 dnia czerwca 25 2010 10:53:13