OGŁOSZENIA PARAFIANE, XII Niedziela zwykła, 20.06.2010
Dziś XII niedziela zwykła roku liturgicznego. W czerwcu, jak wiemy, oddajemy szczególną cześć Sercu Bożemu. Zapraszamy wszystkich dziś o godz. 15.00 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W tym tygodniu :
- dziś odpust w Kozłowicach, suma odpustowa o 11.00
- jutro wspomnienie NMP Opolskiej, patronki Opola
- w środę Dzień Ojca, w modlitwie pamiętamy o naszych Ojcach – żyjących i zmarłych
- w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
- w przyszłą niedzielę na Górze św. Anny pielgrzymka mężczyzn, suma o 10.00.

W tym tygodniu dla dzieci i młodzieży zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Dzieci i młodzież gimnazjalna wraz z rodzicami podziękują Panu Bogu za cały przeżyty rok szkolny przystępując do spowiedzi i komunii św. Okazja do spowiedzi w tygodniu przed każdą Mszą św., a w czwartek najpierw spowiedź dla dzieci i młodzieży od g. 16.00, następnie o 17.00 ostatnia Msza szkolna w tym roku szkolnym, dziękczynna, w intencji dzieci, młodzieży, ich rodziców i nauczycieli.

Natomiast młodzież szkół średnich i studenci przyjdą do kościoła w piątek o g. 20.00. Dla nich specjalne nabożeństwo dziękczynne z okazji zakończenia roku szkolnego i akademickiego, nabożeństwo sprawowane pod hasłem „W Sercu Bożym jest serce moje”.

Parafianom z Więckowic Starych dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy również naszych parafian z Więckowic Starych, numery od 11 do końca. Bóg zapłać serdeczne za zrozumienie i za troskę o świątynię parafialną.

Przed kościołem rozprowadzamy Gazetki Parafialne. To numer wakacyjny. W nich wydrukowany porządek nabożeństw oraz intencje Mszy św. do dnia 22 sierpnia.

Przed kościołem dziś zbiórka przed kościołem do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Napisane przez admin1 dnia czerwca 18 2010 12:05:04