OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XI Niedziela zwykła, 13.06.2010
Dziś XI niedziela zwykła roku liturgicznego. W czerwcu oddajemy szczególną cześć Sercu Bożemu. Zapraszamy wszystkich dziś o godz. 15.00 na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dzień dzisiejszy to 13-sty dzień miesiąca – i jak zawsze w tym dniu – w naszym kościele Nabożeństwo Fatimskie. Trwa Wielka Nowenna Fatimska przygotowująca na stulecie objawień – zapraszamy do kościoła dziś na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19.00.

Kolekta niedzielna na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W środę na Górze Świętej Anny Diecezjalne Dziękczynienie Bierzmowanych, którzy w tym roku przyjęli pełnię darów Ducha Świętego. Szczegóły na stronie głównej naszej witryny internetowej (patrz: Bierzmowanie).

W czwartek jak zawsze Msza szkolna o 17.00.

Na Górze św. Anny w czwartek Dzień Modlitw Chorych i Dzieci Specjalnej Troski.

Parafianom z Tęczynowa i Biedy dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian z Więckowic Starych numery od 1 do 10. Bóg zapłać za zrozumienie i za troskę o świątynię parafialną.

W przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem do puszek na Wydział Teologiczny Uniwersytetu w Opolu.

Napisane przez admin1 dnia czerwca 12 2010 08:45:24