OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Zesłanie Ducha Świętego, 19.05.2013

Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W parafii pierwsza komunia św. O 15.00 nabożeństwo do Ducha Św. i majowe. Dzisiejsza Uroczystość kończy w liturgii okres wielkanocny.

Pielgrzymi, którzy zgłosili się na pielgrzymkę do Medugorje, mają dziś spotkanie z organizatorem pielgrzymki w salce przy plebanii o godz. 16.30; spotkanie połączone z wpłatą należności za pielgrzymkę.

Jutro w poniedziałek, w drugi dzień Uroczystości Zesłania Ducha Św., Kościół obchodzi Święto N.M.P. Matki Kościoła. Msze św. jutro o godz. 7.00, 9.00 i wieczorem o 18.00. Niech znajdzie się jutro czas na spotkanie z Bogiem i Matką Bożą na Mszy św.

Nabożeństwa majowe w kościele odprawiamy w tygodniu po wieczornej Mszy św., w niedziele o 15.00. Dziękujemy parafianom z wiosek, którzy tak chętnie i licznie gromadzą się u siebie przy Krzyżu czy kapliczce w wiosce i wraz z Maryją Matką Kościoła i Matką naszą wielbią Boga.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Dzieci z klas czwartych przyjdą do kościoła w piątek o godz. 16.30. Odbędzie się próba dla dzieci przed rocznicą pierwszej komunii św. i spowiedź dla dzieci i rodziców. Msza św. w rocznicę pierwszej komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 9.30. Z tej okazji prosimy też rodziców dzieci o pomoc w przygotowaniu kościoła na ten dzień.

Również w piątek, o godz. 18.00, spotkanie modlitewno–katechetyczne dla kandydatów do bierzmowania z drugich klas Gimnazjum.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – święto patronalne naszego kościoła. Suma odpustowa o 11.00. Okazja do spowiedzi św. przed odpustem w tygodniu przed każdą Mszą św. i w sobotę od 17.00 do 18.00. W sobotę spowiadać będzie dwóch kapłanów. Skorzystajmy z okazji, aby przeżyć odpust parafialny po Bożemu i uzyskać odpust zupełny.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Gorzowa z ulicy Piłsudskiego, o przyjście w sobotę o godz. 9.00 prosimy również parafian z ulicy Piłsudskiego, lewa strona. Bóg zapłać za przyjście i za troskę o kościół.

Napisane przez admin1 dnia maja 17 2013 20:18:38