OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela Wielkanocna, 21.04.2013

Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna on Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.

We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

W czwartek Święto św. Marka. Rano o 6.30 procesja błagalna do Krzyża o dobre urodzaje.

Jak zawsze też w czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. próba dla dzieci komunijnych.

W piątek o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania – z klas trzecich Gimnazjum.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pawłowic, Brody-Dziesiątki, o przyjście w najbliższą sobotę o g. 9.00 prosimy parafian z Pawłowic – kolonia i wioska nr od 6 – 30. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół.

Dziękujemy za fundowanie renowacji stacji Drogi Krzyżowej. Kolejnymi ofiarodawcami są:
– parafianie z Nowej Wsi i Tęczynowa
– parafianie z Gorzowa z Rynku, 16 rodzin, dołączyli do nich parafianie z ulicy Wojska Polskiego 6 rodzin, Lompy 4 rodziny, Kościelnej 3 rodziny, Małej 2 rodziny, Stalmacha 1 rodzina, Morcinka 1 rodzina, Kluczborska 1 rodzina, z Pakoszowa 2 rodziny
– Róże Różańcowe.
Serdeczne Bóg zapłać!
Zostały zatem tylko 2 stacje – Bóg zapłać tym, którzy jeszcze zdecydują się na ufundowanie renowacji tych stacji.

Napisane przez admin1 dnia kwietnia 20 2013 13:18:10