Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela Wielkiego Postu, 3.03.2013

Dziś III niedziela W. Postu – niedziela wdzięczności Panu Bogu za błogosławiony pontyfikat Ojca św. Benedykta XVI.

Włączamy się też do modlitwy Kościoła o dobry wybór nowego papieża.

Kolekta niedzielna na potrzeby Kurii i Seminarium.

Po południu o 15.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną. Zapraszamy – trwa „Rok wiary” – niech nie będą to tylko puste słowa.

Z radością też przyjmujmy obraz Chrystusa Króla wędrujący w „Roku wiary” po parafii. To wyjątkowa okazja, by zaprosić i owocnie spotkać się z rodziną i przyjaciółmi na wspólnej modlitwie. Przyjmujący obraz wpisują się do Księgi Pamiątkowej – niech to będzie znak naszej wiary dla przyszłych pokoleń.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży w czwartek o 17.00.

Dla dorosłych Droga Krzyżowa w piątek o 17.00

W piątki o g. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msze św. po Drodze Krzyżowej ofiarowane są za zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach. Wypominki za zmarłych można składać lub zapisywać w zakrystii u Siostry. Przez pobożny udział w tym nabożeństwie zyskać można odpust zupełny za zmarłych.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Chopina, o przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian również z ulicy Chopina, blok II. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie przyjmowane są zgłoszenia na parafialną pielgrzymkę w czerwcu do Medugorje.

Kolektę w przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, przeprowadzi Rada Parafialna na prace prowadzone w naszym kościele. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.

Odwołując się do prośby z ostatniej Gazetki Parafialnej – wyrażamy też nadzieję, że znajdą się fundatorzy renowacji stacji Drogi Krzyżowej.


Napisane przez admin1 dnia marca 01 2013 21:01:46
469 czytań · Drukuj