OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5. Niedziela zwykła, 10.02.2013

Kolekta niedzielna przeznaczona jest na renowację i konserwację obrazów, figur, ołtarzy w naszym kościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na ten cel.

W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. z obrzędem posypania głowy popiołem w środę o godz. 7.00 i 17.00. Środa Popielcowa jest dniem postu ścisłego.

Przed Środą Popielcową, jak co roku w poniedziałek i wtorek, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Porządek adoracji :

9.00 – Msza św. i początek adoracji. Adorują do 11.00 Róże
Różańcowe i Rodzina Franciszkańska
11.00 – adorują mieszkańcy Gorzowa, Osiedle: ul. Kwiatowa,
Kolorowa, Byczyńska, Moniuszki, ulice przyległe
12.00 – adoruje Budzów, Pakoszów, Zofiówka, Szczotki, Strugi,
Libiąż, Tęczynów, Nowa Wieś
13.00 – Więckowice Stare, Nowe, Morgi, Pawłowice,
Karpaty, Dębina, Karłów, Leśniki
14.00 – Gorzów, Rynek, ul. Kluczborska, Zielona, ulice przyległe
15.00 – Gorzów, ulica Wojska Polskiego, Chopina, Piłsudskiego,
ulice przyległe
16.00 – adoracja dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej,
16.30 – adoracja indywidualna, okazja do spowiedzi,
zakończenie adoracji,
17.00 – Msza św.

W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne : Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 17.00, dla dzieci i młodzieży w czwartki o 17.00, Gorzkie Żale w niedziele o 15.00.

W piątki o g. 17.00 nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Msze św. po Drodze Krzyżowej ofiarowane będą za zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach. Wypominki za zmarłych można składać lub zapisywać w zakrystii u Siostry.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, o przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian również z ulicy Wojska Polskiego z bloku klatka A i B. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Napisane przez admin1 dnia lutego 08 2013 17:39:41