Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Niedziela Chrztu Pańskiego, 13.01.2013


Dziś Święto Chrztu Pańskiego. Kolędy w kościele śpiewamy do święta Ofiarowania Pańskiego, w liturgii okres Bożego Narodzenia kończy się dzisiejszą uroczystością.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszego kościoła.

Bóg zapłać za serdeczne przyjmowanie kapłanów na kolędzie, proboszcza i franciszkanina, Ojca Justyna. Otwarte domy, serca, uśmiech, życzliwość – Bóg zapłać, z głębi serca, Bóg zapłać za wszystko.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W piątek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Nabożeństwo ekumeniczne w tym roku przygotowuje parafia ewangelicka – odbędzie się ono w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

W zakrystii można zapisać intencje Mszy św. na ten rok, również zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy także do naszej biblioteki parafialnej, gdzie można wypożyczać wartościowe pozycje o tematyce religijnej. Rok Wiary jest wezwaniem do umacniania i pogłębiania naszej wiary. Biblioteka zaprasza w niedziele od 9.00 do 11.00 i w czwartki po Mszy św. szkolnej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Chopina, o przyjście w tym tygodniu w sobotę o 9.00 prosimy parafian z ulicy K. Miarki, z Karłowa, Leśnik. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 12 2013 12:06:14
465 czytań · Drukuj