Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Objawienie Pańskie, 6.01.2013


Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego, dzień szczególniejszej modlitwy w intencjach misyjnych Kościoła. Kolekta niedzielna na Misje św. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Po południu dziś o godz. 14.00 rozpocznie się w naszym kościele koncert kolęd. Wystąpią zespoły muzyczne z powiatu oleskiego, gościem koncertu będzie zespół Mezzo Piano Trio z filharmonii opolskiej.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W zakrystii można zapisać intencje Mszy św. na ten rok. Zwracamy uwagę na potrzebę wcześniejszego zapisania intencji związanej z konkretnym terminem rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu czy rocznicy śmierci swoich bliskich.

W zakrystii też przyjmujemy zamówienia na prenumeratę Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci i młodzieży. Gość Niedzielny wydaje się być najlepszym tygodnikiem w Polsce, w rankingu poczytności ma zresztą pierwsze miejsce. Zachęcamy do prenumeraty Gościa Niedzielnego.

Zapraszamy też do naszej biblioteki parafialnej, gdzie bezpłatnie można wypożyczać wartościowe i ciekawe pozycje o tematyce religijnej, hagiograficznej, historycznej i innej. Biblioteka zaprasza w niedziele od 9.00 do 11.00 i w czwartki po Mszy św. szkolnej.

W parafii trwają odwiedziny duszpasterskie. Za serdeczne przyjmowanie kapłana – Bóg zapłać. Porządek kolędy wydrukowany jest w Gazetce Parafialnej i wywieszony w gablotkach.

W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego. Jest to druga niedziela miesiąca. Kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna i prosimy, tak jak dotąd, o szczególną ofiarność w tę niedzielę, jak i we wszystkie drugie niedziele miesiąca tego roku. Trwają prace renowacyjne i konserwacyjne w naszym kościele, nasza świątynia nabiera blasku, chcielibyśmy odnowić wszystkie rzeźby, figury, stacje Drogi Krzyżowej. Bóg zapłać serdeczne za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 05 2013 10:17:27
568 czytań · Drukuj