OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Niedziela Świętej Rodziny, 30.12.2012

Dziś Święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa.

W poniedziałek zakończenie Roku Pańskiego 2012. Msza św. dziękczynna w intencji parafian na zakończenie roku o godz. 16.00. Za wszystko trzeba Bogu podziękować. W tej Mszy św. dziękczynnej jutro o godz. 16.00 nie można nie uczestniczyć.

We wtorek rozpoczyna się Nowy Rok Pański 2013. Jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. w Nowy Rok w naszym kościele o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Msza św. o 8.00 w intencji zmarłych naszych parafian w roku 2012.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. szkolna w czwartek o 17.00. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

W przyszłą niedzielę, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Kolekta na Misje św. W czasie Mszy św. poświęcenie kadzidła, kredy i wody. O godz. 14.00 w przyszłą niedzielę rozpocznie się w naszym kościele koncert kolęd. O występujących zespołach informują plakaty.

W Parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Porządek kolędy wydrukowany jest w Gazetkach Parafialnych. Dziękujemy parafianom za serdeczne przyjmowanie kapłanów, za przywiezienie i odwiezienie z kolędy. Zapraszamy do udziału we Mszach św. kolędowych 30 grudnia o 11.00, 6 stycznia o 11.00; 6 stycznia także Msza św. w języku niemieckim o 8.30.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Kwiatowej, o przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z ulicy Chopina – prawa strona. Bóg zapłać za troskę o kościół i za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Napisane przez admin1 dnia grudnia 29 2012 12:05:01
499 czytań · Drukuj