OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Boże Narodzenie, 25.12. 2012

Przede wszystkim na tak radosne i tak bardzo rodzinne święta Bożego Narodzenia,
życzymy wszystkim parafianom oraz gościom obecnym w parafii
obfitości łask Bożego Dzieciątka.
Niech światło betlejemskiej nocy umacnia i pomnaża wszystko, co w nas jest dobre, piękne i szlachetne
oraz przynagla do dzielenia się miłością w każdym dniu nowego roku.

Dziś pierwszy dzień Uroczystości Bożego Narodzenia, Msze św. dziś o 8.00 – 10.00 – 12.00.

Podziękowanie serdeczne dla wszystkich, którzy pomagali przygotować naszą świątynię na tegoroczne Święta.

Jutro w drugi dzień Świąt czcimy św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. jutro niedzielny czyli o godz. 7.30 – 9.30 – 11.00. Kolekta na Wydział Teologiczny w Opolu.

Jutro w parafii rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. Porządek kolędy wydrukowany jest w Gazetkach Parafialnych, są takie jeszcze w zakrystii. Z błogosławieństwem kolędowym wasze domy nawiedzą dwaj kapłani : proboszcz i Ojciec Justyn, Franciszkanin z Borek Wielkich.

W tym tygodniu w czwartek przypada św. Jana. W czasie Mszy św. o 7.00 poświęcenie wina.

W piątek Święto świętych Młodzianków. Msza św. o 9.00 połączona będzie z błogosławieństwem dzieci.

W najbliższą niedzielę Święto Świętej Rodziny z Nazaretu, Jezusa, Maryi i Józefa. Porządek Mszy św. niedzielny.
Napisane przez admin1 dnia grudnia 24 2012 15:18:07