OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2. Niedziela Adwentu, 9.12.2012

Dziś II niedziela Adwentu. Po południu o 15.00 nabożeństwo adwentowe.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w czasie Mszy św. na potrzeby naszego kościoła. By chronić naszą świątynię przed kradzieżą i profanacją Domu Bożego zakładamy monitoring i system alarmowy połączony z policją. Na ten cel przeznaczamy dzisiejszą kolektę.

Codzienne o 17.00 w naszym kościele Roraty. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych.

W „Roku Wiary” zadbajmy o jej pogłębienie – nasza biblioteka parafialna posiada bogaty zbiór kilku tysięcy bardzo wartościowych pozycji o tematyce religijnej. Biblioteka zaprasza w niedziele od 9.00 do 11.00 oraz w czwartki po wieczornej Mszy św.

Z myślą o najuboższych w parafii Caritas podjął akcję zbiórki artykułów żywnościowych. Można je składać do kosza przy bocznym ołtarzu.

Przypominamy też, że do dyspozycji jest woda święcona znajdująca się w pojemniku stojącym przy bocznym ołtarzu.

W zakrystii można nabyć opłatki i świece wigilijne, także zapisać intencje Mszy św. na przyszły rok.

Odwiedziny chorych będą przed Bożym Narodzeniem, w sobotę 22 grudnia. Zgłoszenie odwiedzin chorych w zakrystii.

Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Kościoły Wschodnie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Napisane przez admin1 dnia grudnia 07 2012 21:40:35