OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 33. Niedziela zwykła, 18.11.2012

Dziś XXXIII niedziela zwykła roku liturgicznego, za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, za dwa tygodnie rozpoczynamy Adwent.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na nowy rok.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Zofiówki, o przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian z ulicy Łąkowej, Sosnowej i Pieloka. Bóg zapłać za zrozumienie i troskę o czystość kościoła.

Ze względu na kolejną już kradzież i profanację Domu Bożego zdecydowaliśmy się na założenie w naszym kościele monitoringu i alarmu połączonego bezpośrednio z policją. Prace rozpoczną się już w najbliższym tygodniu.

Z racji obchodzonego w Kościele Roku Wiary, od przyszłej niedzieli rozpocznie się w naszej parafii peregrynacja ikony Chrystusa Króla. Ikona – obraz Chrystusa Króla, poświęcony w przyszłą niedzielę w czasie popołudniowego nabożeństwa, będzie nawiedzał te wszystkie rodziny, które tego zapragną. To nasza lokalna, parafialna i dekanalna inicjatywa. Zostawiona w pełni do wyboru i decyzji naszych parafian. Ma to być okazja do zastanowienia się nad znaczeniem i rolą wiary w naszym życiu, jej wyznawania, bronienia, pogłębiania, dawania świadectwa wierze w codziennym życiu.

W przyszłą niedzielę o 11.00 Msza św. ku czci św. Cecylii w intencji wszystkich muzyków naszej parafii. Zapraszamy. O godz. 15.00 nabożeństwo do Chrystusa Króla.

Napisane przez admin1 dnia listopada 16 2012 21:58:15